Masky - Sikra, prezentace akad.sochařky Simony Krausové

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Masky

Kožené masky jsou má doména.

Masky vyrábím speciální technologií tvarování kůže na kopyto - vzor obličeje. Masky velmi dobře sedí na obličej, jsou pohodlné i pro delší nošení.
Inspiruji se klasickými benátskými maskami, ale i zcela volně vytvářím nové motivy.

Jsem schopná vyrobit velmi luxusní klasickou masku pro ples, stejně jako šílenou masku pro kostýmovou párty nebo experiment pro fotografii a film.

Každá maska je originál, některé motivy se mohou opakovat, nikdy však nejsou dvě masky zcela stejné.

Možnosti zdobení jsou velmi široké, od vyrývání, přes různé barevné variace, po zdobení kovovými aplikacemi (hroty, řetízky) či šitím.

 

Spolupracuji s různými subjekty, akcemi a fotografy. Vytvářím specielní masky pro akce, je možné masky zapůjčit na focení, natáčení klipu či prezentaci.Pokud jste fotograf, pořadatel akcí, umělec a máte zájem o bližší spolupráci, stačí mne kontaktovat.

Písklata
http://pisklata.cz/ bdsm komunita
a jejich maskovaná akce Temná noc
http://pisklata.cz/temna-noc-iii/

fotograf Danny Worm
https://www.dannyworm.cz/
fotograf Petr Jedinák https://www.jedinak.cz/

kapela
Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip https://bigbadtrip.bandcamp.com/

Prague Fetish Night
http://fetishweekend.cz/ největší česká fetish párty

Cena se odvíjí od náročnosti masky, zcela jednoduché modely mohou začínat na 700kč, při náročnějších prvcích a vyšší spotřebě kůže se cena pohybuje od 1000kč, náročné zvířecí masky a tvary začínají na 1500kč.

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli nápadem. Používám ženskou a mužskou verzi kopyta ve více velikostech, proto při objednávce nezapomeňte uvést požadovanou velikost, ideálně zašlete fotografii svého obličeje.

Na specielní objednávku je možné vytvořit osobní kopyto - maska pak zcela dokonale sedne na obličej nositele, je to však výrazně náročnější služba a je potřeba osobní účast zákazníka pro vzetí formy, cena masky s vlastní formou začíná na 4000kč.

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky