Kdo jsem - Sikra, prezentace akad.sochařky Simony Krausové

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Jmenuji se Simona Krausová, jako umělecký pseudonym používám zkratku "SIKRA" a motiv siluety havrana.

Zvolila jsem jej za svou specifickou značku, protože stejný motiv nosím vyřezaný na těle. Symbolizuje pro mne především posla idejí, myšlenek, snů i zpráv, není čistě negativním ani pozitivním symbolem. V některých skupinách jsem známá také pod pseudonymem "Limonáda".


V roce 2014 jsem absolvovala na Akademii Výtvarných umění v oboru sochařství, studovala jsem v ateliéru pod vedením Jaroslava Róny a Lukáše Rittsteina.

V mé tvorbě je mi i
nspirací krajina mé duše živená knihami, filmy, hudbou, a lidmi kolem mě. Věnuji se především sochařské tvorbě, ale té předchází i práce kresebná, někdy vyjadřuji své myšlenky i v grafice či fotokoláži a vizualizacích.

vzdělání a výstavy


Mohu Vám nabídnout osobní přístup, citlivost pro materiál, vyplnění Vašich snů. Mohu Vám nabídnout i umělecké předměty z mé volné tvorby, nebráním se tvorbě na určené zadání. Vytvořím ráda umělecké dílo s mým rukopisem na Váš oblíbený námět.

Mým krédem je originalita a osobitost, důraz na estetiku a kvalitu, a především osobní přístup k zákazníkům. Velmi ráda se pokusím zpracovat Vaše fantasie a představy do reálné podoby. Nezabývám se sériovou výrobou, každý výrobek je originál na míru.Působím i jako alternativní modelka, pokud máte zájem se mnou fotit, více info zde

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky